Доступність посилання

ТОП новини

Переможець конкурсу на посаду голови Одеської ОДА – бізнес-партнер олігарха Юрушева


Олігарх Леонід Юрушев (Л) та переможець конкурсу на посаду голови Одеської ОДА Максим Степанов

Максим Степанов, переможець конкурсу на посаду голови Одеської ОДА, має спільний бізнес з олігархом Леонідом Юрушевим. Про це повідомляє програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

Згідно з Реєстром юридичних та фізичних осіб, Максим Степанов має частку у розмірі 61% у ТОВ «Республіканський правовий союз». Іншим засновником компанії є Леонід Юрушев, який має 30%. Третім засновником і директором фірми є Ігор Степанов, рідний брат переможця конкурсу на посаду голови Одеської ОДА.

Максим Степанов, переможець конкурсу на посаду голови Одеської ОДА
Максим Степанов, переможець конкурсу на посаду голови Одеської ОДА

Статутний фонд ТОВ «Республіканський правовий союз» складає 4 мільйони гривень.

Леонід Юрушев бізнесмен родом з Донецька. Він і його родина – дружина й доньки – володіють готелями «Рів’ера», «Фермонт», «Алфавіто» і п’ятизірковим «Інтерконтиненталем», розташованим неподалік від Михайлівського золотоверхого собору.

Леонід Юрушев певний час фінансував виборчі кампанії політичних проектів Арсенія Яценюка та вважається наближеним до нього.

За даними журналу «Фокус», Юрушев займав сьому сходинку у рейтингу найбагатших людей України у 2014 році – його активи тоді оцінили у 900 мільйонів доларів.

Раніше програми «Схеми» повідомляла, що у структурах Юрушева працював родич Арсенія Яценюка – Володимир Яценюк. До того ж, фірма Володимира Яценюка «ВітамінКо» була зареєстрована на території складів Юрушева.

Крім того, він представляв інтереси фонду Юрушева «Унібудинвест» у податковій – за довіреністю від його колишнього бізнес-партнера Максима Бланка, тоді ще у статусі директора компанії, яка управляла активами фонду олігарха.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG