Доступність посилання

ТОП новини

Родичі жертв нападу в Орландо судяться з Twitter, Google і Facebook


Вшанування жертв нападу в Орландо, Вашингтон (архівне фото)

Родичі трьох чоловіків, які загинули під час нападу на гей-клуб в американському штаті Флорида цього літа, подають до суду на Twitter, Google і Facebook, звинувативши їх у наданні «матеріальної підтримки» нападникові.

Омар Матін вбив 49 людей і поранив ще 53 у нічному клубі в Орландо, що стало найбільшим масовим убивством у сучасній історії США.

Матін, якого після нападу застрелила поліція, заявляв про свою прихильність екстремістському угрупованню «Ісламська держава».

Родини трьох жертв нападу заявляють, що Twitter, Youtube компанії Google і Facebook «надали терористичному угрупованню облікові записи, які вони використовували для поширення екстремістської пропаганди, збору коштів і вербування».

Як йдеться в позові, така «матеріальна підтримка» сприяла просуванню «Ісламської держави» і дала змогу цьому угрупованню «здійснити або спричинити здійснення численних терактів».

Позов подали 20 грудня до федерального суду Детройта.

Facebook 20 грудня заявив, що «прагне надавати послуги, при яких люди відчувають себе в безпеці при використанні Facebook».

Facebook, Google, Twitter і Microsoft цього місяця заявили, що будуть поліпшувати координацію з метою усунення екстремістського контенту й обміну цифровими «відбитками пальців» одне з одним.

XS
SM
MD
LG