Доступність посилання

ТОП новини

У США апеляційний суд залишив чинним блокування імміграційного указу Трампа


Апеляційний суд в американському місті Сан-Франциско відмовився відновити дію указу президента Дональда Трампа про тимчасову заборону на в’їзд для біженців та візові обмеження для громадян семи переважно мусульманських країн.

Колегія з трьох суддів увечері 9 лютого одностайно вирішила залишити чинним рішення суду першої інстанції, яка припинила виконання рішення Трампа.

У своєму вердикті судді вказали, що уряд США не представив жодних доказів термінової необхідності, щоб указ Трампа негайно набрав чинності. Колегія також відхилила аргумент адміністрації Трампа, що суди не мають повноважень для розгляду його імміграційної політики.

Судді відзначили, що штати США, які виступають проти імміграційних рішень Трампа, вказали на наявність у цих рішеннях ознак релігійної дискримінації, а сторона позивача не надала жодних доказів того, що громадська безпека перебуває під загрозою. Зокрема, судді відзначили, що адміністрація Трампа не надала жодних доказів вчинення теракту у США будь-ким, хто прибув із семи країн, яких стосується заборона.

Сторона президента США планує тепер звернення до Верховного суду. «Побачимося в суді. На кону безпека нашої держави», – відреагував на рішення апеляційного суду Дональд Трамп.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG