Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 08:33

Росія запровадила контроль авіапасажирів із Білорусі


Нові правила не торкнуться російських і білоруських пасажирів в тому випадку, якщо вони будуть зберігати посадкові талони

15 травня в Росії вступає в силу прикордонний контроль щодо громадян третіх країн, які прибувають з Білорусі або відлітають туди. Рейси між країнами були переведені в міжнародні сектори аеропортів, повідомляє російське агентство «РИА Новости».

Нові правила не торкнуться російських і білоруських пасажирів у тому випадку, якщо вони будуть зберігати посадкові талони.

У Мінську заявили, що прикордонний контроль на «внутрішніх» авіарейсах між Білоруссю і Росією не здійснюватиметься.

1 лютого голова ФСБ Росії Олександр Бортніков розпорядився встановити прикордонну зону на кордоні Росії з Білоруссю. Російська влада тоді заявила, що ці заходи не вплинуть на пересування громадян двох країн, що утворюють так звану союзну державу.

Це сталося після того, як 9 січня в Білорусі запровадили безвізовий в’їзд до п'яти днів для громадян 80 держав, включаючи країни Євросоюзу і США.

Відсутність прикордонного контролю між Росією і Білоруссю було одним із лічених практичних наслідків створення ще на початку 2000 року «союзної держави» цих двох країн, що майже в усіх практичних аспектах так і залишилася на папері.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG