Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:44

Російський омбудсмен пообіцяла розібратися із затриманням 10-річного хлопчика


Затримання хлопчика в центрі Москви

Уповноважений президента Росії з прав дитини Анна Кузнецова має намір розібратися із затриманням 10-річного хлопчика, який читав вголос вірші в центрі Москви. Про це вона написала в Фейсбуці.

Керівництво Управління внутрішніх справ по Центральному адміністративному округу Москви оголосило про намір перевірити дії поліцейських.

26 травня у Москві затримали 10-річного хлопчика за читання віршів, попри протести матері його відвезли до поліцейського відділку.

Батько дитини Ілля Скавронський розповів «Медіазоні», що хлопчик гуляв разом з матір’ю, вона сиділа на лавці, читала книгу, а дитина поруч декламував вголос вірші. За його словами, під’їхала поліція і без пояснень причин посадила дитину у машину.

«Він займається театральною діяльністю. Для нього ці виходи на вулицю – це боротьба з комплексами», – зазначає батько.

Він додав, у приватній розмові заступник начальника ОВС пригрозив йому можливим затриманням дружини за звинуваченням в нападі на співробітників поліції.

Ілля Скавронський зазначає, що у поліції говорять, що забрали дитину за жебрацтво.

У відділенні інформаційного реагування МВС Москви повідомили RTVi, що хлопчика затримали, бо він був сам і підходив «то до однієї машини, то до іншої».

Очевидець, який погодився на публікацію його фотографій з місця затримання, на умовах анонімності розповів, що поряд із хлопчиком на землі стояла термосумка (її видно на фото у руці дитини).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG