Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 20:10

Після скарг у реєстрі судових рішень тимчасово припинили використання тесту проти ботів


Після численних скарг на перебої в роботі Єдиного державного реєстру судових рішень використання тесту типу «виклик-відповідь» «CAPTCHA» (англ. «completely automated public turing test to tell computers and humans apart»– повністю автоматизований публічний тест Тюринга для розрізнення комп’ютерів і людей) тимчасово припинено. Про це йдеться у відповіді Державної судової адміністрації на запит програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший»).

«Наразі вживаються заходи з удосконалення інструментів захисту інформації Реєстру та до моменту реалізації оновлених підходів функціонування тесту типу «виклик-відповідь» «CAPTCHA» тимчасово припинено», – йдеться у відповіді.

Після запровадження тесту 16 травня низка адвокатів і журналістів скаржилася на проблеми з доступом до реєстру. Скарги до Державної судової адміністрації почали надходити наступного дня після введення тесту проти ботів. Загалом упродовж двох тижнів травня після введення тесту «CAPTCHA» надійшло 11 скарг, йдеться у відповіді на запит.

Система «CAPTCHA» використовується для захисту від ботів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG