Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 14:20

Голова МЗС Швеції говоритиме в Києві про підтримку реформ – посол


13 червня розпочинається візит в Україну міністра закордонних справ Швеції Марґот Вальстрем. Як повідомив Радіо Свобода посол Швеції Мартін Хаґстрем, міністр візьме участь у міжнародному діловому форумі в Одесі й обговорить з очільниками України проблеми двосторонньої співпраці та регіональної безпеки.

«Сфери, які нас наразі цікавлять, – це, серед іншого, реформування державної служби та системи оподаткування, адже від прозорості роботи цих інституцій залежить інвестиційна спроможність України. Не менш важливі – підтримка громадських організацій та органів місцевого самоврядування, що є частиною євроінтеграції України. Наша міністр озвучить пропозиції Швеції у цих сферах», – зазначив Хаґстрем.

За словами посла, у Швеції існує консенсус між політиками і суспільством щодо підтримки територіальної цілісності та демократичного розвитку України. Також у Стокгольмі упевнені: відновлення миру та безпеки у регіоні між балтійським і Чорним морями неможливе без сильної, демократичної, заможної України.

Візит Марґот Вальстрем до України триватиме до 15 червня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG