Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 14:13

Гривня втратила щодо долара ще 5 копійок – НБУ


Національний банк України послабив офіційний курс гривні щодо долара США на 4 жовтня на 5 копійок – до 26,70 гривні за долар. За повідомленнями учасників валютного ринку, Нацбанк у торгах участі не брав – на відміну від торгів 2 жовтня, коли НБУ провів інтервенцію у вигляді продажу долара у форматі «запиту найкращого курсу».

Офіційний курс гривні до євро на 4 жовтня складає 31,38.

За місяць національна валюта втратила щодо долара США майже 1 гривню. 4 вересня НБУ оцінював долар у 25 гривень 75 копійок.

Кабінет міністрів прогнозує курс гривні на кінець наступного року на рівні 30,1 гривні за долар США. Про це йдеться в тексті проекту держбюджету-2018, опублікованому на сайті Верховної Ради.

На 2017 рік в бюджеті був закладений середній курс 27,2 гривні за долар.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що немає підстав говорити про те, що у 2018 році курс буде на рівні 30 гривень за долар США. «Це суто технічна цифра, такі розрахунки нам надав Національний банк України. Але я наразі не бачу об’єктивних підстав, щоб на кінець наступного року долар так виріс», – сказав він. На думку Гройсмана, все залежатиме від темпів реформ і економічного зростання.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG