Доступність посилання

ТОП новини
27 Червень 2019, Київ 15:54

Парубій відкрив ранкове засідання Ради


Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.

Народні депутати продовжують розгляд правок до підготовленого до другого читання законопроекту про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність №6016-д.

Крім того, відповідно до порядку денного, депутати мають розглянути законопроект щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Також планується відкликання депутатського законопроекту № 6011 про антикорупційні суди.

Напередодні президент України Петро Порошенко заявив, що цього тижня планує запропонувати Верховній Раді свій проект закону про Антикорупційний суд.

Міжнародна організація «Transparency International Україна» наголошує, що основою для президентського законопроекту повинні стати напрацювання групи експертів, що були викладені у законопроекті №6011 «Про антикорупційні суди» із врахуванням рекомендацій Венеціанської комісії.

У жовтні президент Порошенко на засіданні ПАРЄ у Страсбурзі заявив, що у Верховній Раді є необхідна кількість депутатів для ухвалення проекту закону про створення Антикорупційного суду.

Створення антикорупційних судів в Україні передбачає закон про судоустрій і статус суддів, схвалений у 2016 році. На початку лютого законопроект №6011 про антикорупційні суди зареєстрували у Верховній Раді. Він, серед іншого, передбачає, що суддів обиратиме окрема конкурсна комісія з міжнародними експертами у складі. Цей документ критикували, зокрема у Вищій раді правосуддя вважають, що законопроект у цій редакції суперечить Конституції України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG