Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 13:21

НАБУ: детективи не проводили обшуки у приміщеннях Держфінмоніторингу


У Національному антикорупційному бюро спростовують інформацію про проведення обшуків у приміщеннях Державної служби фінансового моніторингу України.

«Ані 20 грудня, ані 21 грудня жодних слідчих дій у приміщеннях ДСФМУ співробітники НАБУ не здійснювали. Відтак, інформація про здійснення «обшуків» чи «виїмок» у цій установі працівниками НАБУ, яка з вечора 20 грудня наполегливо поширюється низкою народних депутатів, не відповідає дійсності», – йдеться у заяві прес-служби бюро.

У НАБУ додають, що 29 листопада детективи отримали ухвалу суду про надання тимчасового доступу до копій документів, які зберігаються у Держфінмоніторингу.

«Попередньо узгоджено, що копії документів, зазначених в ухвалі, ДСФМУ надасть НАБУ наступного тижня. Жодних перешкод у проведенні досудового розслідування з боку Держфінмоніторингу не чинилося», – пояснюють в бюро.

Крім того, у Держфінмоніторингу також спростували повідомлення про обшуки і зазначили, що 20 грудня «жодного представника правоохоронного органу в приміщенні Держфінмоніторингу не було».

Сьогодні представники фракцій «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» у Верховній Раді виступили з вимогою до керівництва Національного антикорупційного бюро (НАБУ) щодо пояснень обшуків в Державній службі фінансового моніторингу нібито в справі про конфіскацію в державний бюджет 1,5 мільярда доларів, заарештованих на рахунках колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG