Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 04:54

У Македонії запровадили надзвичайні заходи через проблему зимового смогу


Смог у столиці Косова Приштині, лютий 2017 року

У Македонії запровадили надзвичайні заходи через зимовий смог, яким огорнуло небо у містах країни. Ця щорічна для країни Західних Балкан проблема пов’язана зі спалюванням вугілля, старими потужностями на промисловості і викидами від старих автомобілів.

Влада Македонії повідомила про дозвіл на безкоштовні поїздки у потягах і автобусах в містах Ско’є і Тетово з метою зменшення користування автомобілями.

Крім того, людей із хронічними захворюваннями і вагітних жінок рекомендували відпустити з роботи, а заняття на відкритому повітрі тимчасово заборонені.

Дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я, опубліковане на початку 2017 року, внесло Скоп’є у список 10 європейських міст з найвищою концентрацією токсичних часток у повітрі.

Сараєво, Тузла і Зениця в Боснії та Герцоговині, і столиця Косова Приштина також потерпають від схожої проблеми великого забруднення повітря.

В рамках своїх заявок на вступ до ЄС уряди колишніх югославських республік зобов’язалися скоротити рівень викидів у атмосферу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG