Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 05:06

США оголосять нові санкції Москві 29 січня – Гантсман


Джон Гантсман

Сполучені Штати оголосять нові санкції щодо Росії 29 січня, повідомило у вівторок російське державне інформагентство ТАСС із посиланням на американського посла у Москві Джона Гантсмана.

За його словами, до цього часу підготують доповідь у рамках закону «Про протидію противникам Америки через санкції».

Як розповів Гантсман в інтерв’ю агентству, автори доповіді намагаються врахувати те, «як нові санкції відобразяться на російсько-американських відносинах не тільки в короткочасній, а й у довготривалій перспективі».

Очікується, що Вашингтон запровадить нові санкції проти Росії у зв'язку з її ймовірним втручанням у президентські вибори в США в 2016 році.

Росія неодноразово відкидала звинувачення у втручанні.

Заступник міністра закордонних справ Росії назвав нові санкції спробою США вплинути на внутрішню ситуацію в Росії, зокрема напередодні президентських виборів.

Наприкінці січня збігає останній термін, коли адміністрація США має виконати низку пунктів закону про розширення санкцій щодо Ірану, Росії і Північної Кореї, ухваленого минулого літа. Зокрема, адміністрація має подати до Конгресу звіт про корупцію у владі Росії й перелік осіб із найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна, які в майбутньому могли б потрапити під санкції. Закон передбачає надання списку державних чиновників, керівників державних компаній, організацій, пов’язаних із російською державою, які причетні до утисків прав людини в Росії чи підтримки російської агресії проти України.

Також можливі нові санкції у зв’язку зі втручанням Росії в президентські вибори в США; Москва, попри дедалі численніші докази такого втручання, продовжує заперечувати його, так само президент США Дональд Трамп не визнає цього втручання, що фактично пішло йому на користь.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG