Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2019, Київ 10:39

САП: обвинувальний акт щодо екс-судді Краснолуцького міськсуду відправили до суду


Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявляє, що обвинувальний акт стосовно колишнього голови Краснолуцького міського суду Луганської області скеровано до суду.

Як повідомляє прес-служба САП, колишньому голові Краснолуцького міського суду Луганської області, який нині є суддею у відставці, вручили обвинувальний акт 24 січня, його обвинувачують у незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації.

За версією слідства, ця особа, перебуваючи на посаді голови Краснолуцького міськсуду, набув у власність активи, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи на загальну суму понад 13 мільйонів гривень – дві квартири у центрі Харкова, два машиномісця, дорогоцінні меблі та готівкові кошти в еквіваленті понад три мільйони гривень.

У прокуратурі зазначають, що також суддя подав завідомо недостовірні відомості у деклараціях особи, не відобразивши майно, що перебувало у його користуванні та право власності на яке зареєстровано на його цивільну дружину – на загальну суму понад 17 мільйонів гривень.

За даними САП, серед незадекларованих об’єктів декілька квартир, будинок, 8 земельних ділянок у курортній зоні Криму, нежитлові об’єкти нерухомості, автомобілі Nissan Pathfinder, BMW X5 та BMW X6, видатки на ремонт та благоустрій об’єктів нерухомості на значні суми.

У Національному антикорпуційному бюро додають, що це перше обвинувачення у справі, яку детективи відкрили за результатами аналізу даних, наведених в е-деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG