Доступність посилання

ТОП новини
26 Травень 2019, Київ 10:00

Боріс Джонсон подав у відставку


Про рішення Джонсона стало відомо за півгодини до запланованого виступу прем'єр-міністра Терези Мей, під час якого вона збиралася представити новий план виходу Великої Британії з Євросоюзу

Міністр закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон 9 липня подав у відставку. Про це повідомляють британські ЗМІ.

«Сьогодні прем’єр-міністр прийняла відставку Боріса Джонсона з посади міністра закордонних справ. Про його наступника буде оголошено найближчим часом. Прем'єр-міністр дякує Джонсону за його роботу», – заявив речник Даунінґ-стріт.

Про рішення Джонсона стало відомо за півгодини до запланованого виступу прем’єр-міністра Терези Мей, під час якого вона збиралася представити новий план виходу Великої Британії з Євросоюзу.

Минулого тижня Домінік Раабе замінив Дейвіда Дейвіса на посаді міністра в справах Brexit-у. Дейвіс пішов у відставку через незгоду зі стратегією «м’якого Brexit-у», обраною прем’єр-міністром Терезою Мей. У своїй заяві про звільнення він написав, що «нинішня тенденція в політиці» робить «все менше ймовірним» вихід Великої Британії з митного союзу і спільного ринку з ЄС.

Читайте також: ЄС закликав Британію надати «реалістичний» план Brexit

Рішення про звільнення Дейвіс ухвалив після зустрічі членів уряду 6 липня. На засіданні, яке тривало кілька годин, Мей вдалося домогтися підтримки міністрами свого курсу на збереження значного рівня інтеграції країни з Євросоюзом, включаючи створення зони вільної торгівлі.

Раніше Тереза Мей оголосила, що уряд Великої Британії незабаром опублікує офіційний документ про позицію Лондона на переговорах із Брюсселем.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG