Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2019, Київ 11:37

«Укрпошта» продовжила термін виплати пенсій до 28 липня


«Укрпошта»: у другій половині липня почали відбуватися певні затримки з фінансуванням Пенсійним фондом

«Укрпошта» продовжила термін виплати пенсій до 28 липня, повідомив директор фінансового департаменту компанії Артур Муравицький в ефірі телеканалу «112 Україна».

«За інформацією Пенсійного фонду, вони обіцяють здійснити у цьому місяці повне фінансування. Ми продовжили термін виплати до 28 липня, і ми докладемо максимальних зусиль, щоб громадяни отримали пенсії вчасно», – сказав Муравицький.

Він розповів, що затримки фінансування виникли в другій половині липня.

«Пенсійний фонд перераховує кошти компанії «Укрпошта», які «Укрпошта» потім доставляє у вигляді пенсій нашим пенсіонерам. Це фінансування здійснюється з 4 по 25 число. У другій половині цього місяця почали відбуватися певні затримки з фінансуванням Пенсійним фондом цих виплат. «Укрпошта», відповідно, не має цих коштів для виплати пенсіонерам», – пояснив Муравицький.

З 21 липня у Києві та деяких інших містах спостерігається затримка з виплатою пенсій.

У Пенсійному фонді пояснили, що зміщення строків виплати пенсій у липні зумовлене розривами надходження єдиного соціального внеску, та заявили, що всі пенсії будуть повністю виплачені.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман призначив службове розслідування стосовно дій керівництва Пенсійного фонду України (ПФУ) та його керівників у регіонах щодо ситуації з затримкою виплати пенсій.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG