Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську перейнялися генетично модифікованими продуктами


Перший регіональний благодійний ярмарок «Мами проти ГМО», відвідувачі якого можуть ознайомитися та скуштувати продукцію, вільну від генетично модифікованих складників, проводять в центральному парку Дніпропетровська.

Виробники харчової продукції Дніпропетровщини представляють ковбаси, дитяче харчування, соки тощо. Жоден із продуктів не містить ГМО та консервантів.

За словами активісток обласної громадської організації «Сучасність і жінка», які є організаторами акції, для участі у ярмарку відібрали продукцію 13-ти українських виробників харчів.

Усі учасники надали всі необхідні документи, у тому числі лабораторні дослідження Дніпростандартметрології, які підтверджують відсутність у їхній продукції ГМО, консервантів та інших шкідливих для здоров’я речовин.
«Оскільки це ще й свято, то паралельно проходять виступи талановитих дітей, запланована конкурсна програма з призами. Для мам є можливість поділитися своїми секретами приготування якісного харчування для своїх дітей», – сказала організатор Юлія Пилипчак.

На ярмарку також працюють лікарі – алерголог, гастроентеролог та психолог, котрі консультують охочих.
Частину ярмаркової продукції, вільної від ГМО, передали дитячим будинкам області.
XS
SM
MD
LG