Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 02:58

Карпачова просить Ющенка розглянути ситуацію з «Аріаною» на РНБО


Уповноважена Верховної Ради з прав людини Нiна Карпачова звернулася до Президента Вiктора Ющенка з проханням iнiцiювати розгляд питання про звiльнення морякiв судна «Арiана» з пiратського полону на засiданнi Ради нацiональної безпеки та оборони.

«Станом на кiнець жовтня 2009 року родичi морякiв отримали тiльки загальну фотографiю судна та рекомендацiї щодо необхiдностi зберiгати спокiй. I жодної iншої iнформацiї стосовно долi українських заручникiв сомалiйських пiратiв. Така драматична ситуацiя триває вже понад пiвроку, тому доведенi до вiдчаю родини морякiв змушенi вдаватися до акцiй протесту бiля державних установ України», – цитує Карпачову її прес-служба.

Сомалiйськi пiрати захопили судно «Аріана», на борту якого 24 українців, 2 травня цього року. Судно йшло з Бразилiї з вантажем сої.

Переговори з пiратами проводить грецька компанiя-оператор, дипломатичним представництвам не вдається вийти на зв’язок iз представниками захопленого екiпажу. МЗС України заявляє, що тримає на особливому контролi ситуацiю з екiпажем на захопленому суднi «Арiана».
XS
SM
MD
LG