Доступність посилання

ТОП новини
24 Лютий 2019, Київ 00:37

Дитяче Євробачення стартувало у Києві


У Києві у понеділок урочисто стартував дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2009». У церемонії відкриття конкурсу взяла участь Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

«Багато країн направили в Україну своїх найкращих талановитих дітей, які привезли до нас частинку своєї культури», – сказала Тимошенко. Вона висловила сподівання, що учасники дитячого «Євробачення» зможуть ознайомитися із старовинним Києвом, відчути його дух і поїхати з Києва не лише з перемогою, а й з любов’ю до України.

Учасниками дитячого «Євробачення» будуть представники із 13 країн – Швеції, Росії, Вірменії, Румунії, Сербії, Грузії, Нідерландів, Кіпру, Мальти, України, Бельгії, Білорусі та Македонії.

Фінальний концерт дитячого «Євробачення-2009» відбудеться 21 листопада у Палаці спорту. Представник України 12-річний Андранік Алексанян виступатиме під номером 10 із власною піснею «Три тополі».

13 листопада віце-прем’єр-міністр Іван Васюник на засіданні Оргкомітету з підготовки та проведення дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2009» заявив, що в Україні буде створено оперативний штаб для координації та постійного контролю санітарно-епідеміологічної ситуації у місцях проведення офіційних заходів дитячого «Євробачення-2009», харчування і тимчасового проживання учасників, партнерів та гостей.

Recommended

XS
SM
MD
LG