Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко ініціює розгляд у парламенті спрощення реєстрації вакцин


Фракція БЮТ ініціює розгляд Верховною Радою спрощення порядку реєстрації протиінфекційних вакцин в Україні на позачерговому засіданні парламенту 26 листопада. Про це заявила прем’єр Юлія Тимошенко на зустрічі із представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я.

«На четвер наша команда вийшла з ініціативою проведення позачергової сесії парламенту України для того, щоб ухвалити необхідні закони, у першу чергу закон про фінансування (боротьби із грипом), і зараз ми будемо ініціювати також, щоб на цій позачерговій сесії ми також ухвалили необхідні зміни до законодавства щодо процедур реєстрації в Україні вакцин, які ви порекомендували», – сказала Тимошенко.

Вона попросила ВООЗ скласти перелік протипандемічних вакцин, які вже перевірені організацією.

За словами Тимошенко, вона особисто проситиме депутатів невідкладно проголосувати за відповідні законодавчі зміни.

Водночас, як повідомила заступник регіонального директора Європейського регіонального бюро ВООЗ Ната Менабде, Всесвітня організація охорони здоров’я готова вже в грудні надати Україні першу партію пандемічної вакцини як гуманітарну допомогу.

Але для цього, за її словами, має бути проведена необхідна підготовча робота. Представник ВООЗ пояснила, що Україна має провести підготовчу роботу з кількох етапів, зокрема переглянути законодавчу базу, що стосується вакцинації, насамперед, спрощення процедури реєстрації вакцин.

Парламент на позачерговому засіданні в четвер планує розглянути подолання вето Президента Віктора Ющенка до закону про виділення одного мільярда гривень на боротьбу із грипом.
XS
SM
MD
LG