Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 19:33

У Пакистані знову знищують бойовиків імовірні безпілотники США


Представники сил безпеки Пакистану заявили в п’ятницю, що повітряний удар, як вважають, американського безпілотного літака по криївці в регіоні Північний Вазиристан поблизу кордону з Афганістаном знищив 5 підозрюваних бойовиків.

Тим часом представники пакистанської розвідки заявляють, що інший такий удар, як вважають, безпілотників США в цьому ж регіоні знищив днями одного з провідних противладних повстанців Джамаля Саїда Абдул-Рагіма, який є в списку найбільш розшукуваних Федеральним бюро розслідувань США. На сайті ФБР за нього визначена винагорода в 5 мільйонів доларів.

Відтоді, як 30 грудня з іншого боку кордону, в сусідньому регіоні Афганістану, смертник підірвав себе на американській базі і вбив 7 працівників Центрального розвідувального управління США, в цій місцевості Пакистану здійснено вже близько десяти таких повітряних ударів безпілотників.

Сполучені Штати не коментують повідомлення про такі удари. Пакистанська сторона говорить, що їхньою ціллю є ісламістські повстанці з терористичної мережі «Аль-Каїда» і руху «Талібан», які діють по обидва боки кордону.

Recommended

XS
SM
MD
LG