Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 07:35

Міліція поки що не зафіксувала серйозних порушень на виборах


За даними на 11:00 співробітники МВС не зафіксували серйозних порушень, пов’язаних із проведенням виборів Президента України. Про це повідомив начальник Департаменту громадської безпеки МВС Володимир Маєвський.

За його словами, практично весь склад МВС задіяно для забезпечення порядку в процесі проведення виборів, і на кожній виборчій дільниці чергують по два міліціонери.

«Грубих порушень громадського порядку, пов’язаних з виборчим процесом, не допущено і не зафіксовано», – сказав Маєвський.

При цьому він повідомив, що загалом по Україні зафіксовано понад 60 випадків різних дрібних порушень. Із них він виділив п’ять.

Зокрема, на виборчій дільниці у Тернопільській області невідомі вночі, розбивши скляні двері, намагалися проникнути на дільницю.

Також Маєвський повідомив про дві пожежі на виборчих дільницях в Івано-Франківській і Черкаській областях, при цьому наголосивши, що бюлетені і робоча документація не були ушкоджені. Роботу цих дільниць відновили.

Крім того, в міліції повідомили, що в Києві на одній із виборчих дільниць невідома зранку кинула в урну пачку бюлетенів. За словами Маєвського, цей інцидент зараз перевіряється міліцією, і якщо така подія підтвердиться, то буде порушена кримінальна справа.

Керівник Департаменту громадської безпеки МВС наголосив, що на даний момент на всіх цих дільницях виборчий процес проходить нормально і за фактами порушень триває розслідування.

Recommended

XS
SM
MD
LG