Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 18:50

Луценко: постанова суду про зняття судимостей з Януковича є фальшивкою


В.о. міністра внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що рішення суду відносно несудимостей лідера Партії регіонів, кандидата у президенти Віктора Януковича було підроблено у 2002-2004 роках і щодо цього факту тодішній прокурор Донецької області Олексій Баганець у 2005 році порушив кримінальну справу, але Генеральна прокуратура закрила її.

Про це Луценко сказав сьогодні на прес-конференції у Львові, продемонструвавши відповідні висновки експертиз з цього приводу, які були проведені експертами МВС у 2005 році.

«Мене образила прес-конференція Генпрокурора, який виступив адвокатом одного з кандидатів у президенти – Віктора Федоровича Януковича. На жаль, це черговий прояв недобросовісної роботи Генпрокуратури і в цьому резонансному випадку. Я взяв із собою документи щодо судимостей пана Януковича і підробки рішення суду, які оголосили його невиновним. Є експертиза, що підтверджує: підписи судді під документами щодо невиновності Януковича підроблені», – сказав Луценко.

29 січня генпрокурор Олександр Медведько заявив, що Віктор Янукович наприкінці 60-их – початку 70-их років був двічі засуджений і відбував покарання незаконно.

Він вкотре повідомив, що у 1978 році рішенням президії Донецького обласного суду обидві судимості (щодо пограбування і спричинення тілесних ушкоджень середньої тяжкості) Януковича були скасовані, а кримінальна справа стосовно нього була закрита за відсутністю події злочину.

«І тому я вважаю, що на сьогодні Янукович не є судимим. Це визнано рішенням суду. А відтак Янукович був засуджений незаконно», – підкреслив Медведько.

Recommended

XS
SM
MD
LG