Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 02:29

Голосування на виборах відбувається без грубих порушень – МВС


Міністерство внутрішніх справ станом на 12:00 зафіксувало 14 повідомлень про порушення виборчого законодавства, повідомив керівник департаменту громадської безпеки МВС Володимир Маєвський.

При цьому, за його словами, грубих порушень міліція не виявила.

Серед порушень було п’ять випадків, пов’язаних із незаконною агітацією, а також випадки підкупу виборців, відмова від роботи у виборчій комісії.

Також надійшло три повідомлення про мінування територіальних виборчих комісій: два випадки на дільницях у Луганській області й один – у Луганську.

Маєвський повідомив, що в одній з областей невідомі порізали шини автобусів, замовлених для розвезення людей на голосування.

Зараз охорону громадського порядку в Україні забезпечує близько 70 тисяч міліціонерів.

Крім того, Маєвський нагадав, що Партія регіонів подала заявку на проведення безстрокової акції на площі біля Центральної виборчої комісії, починаючи з 8 лютого. Згідно з заявкою, орієнтовна кількість учасників акції – 50 тисяч осіб, для участі в ній у Київ прибуватимуть делегації з усіх областей.

«Є інформація, що сьогодні виїжджають автобуси з регіонів з людьми для участі в акції», – сказав керівник департаменту громадської безпеки МВС.

За його словами, зараз у Київській області перебуває близько трьох тисяч людей, які беруть участь в акціях.

За потреби, сказав Маєвський, міліція підтягуватиме необхідні сили.

Recommended

XS
SM
MD
LG