Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 02:15

СБУ знайшла порушення на Павлоградському заводі, де утилізують боєприпаси


За інформацією прес-групи управління Служби безпеки в Дніпропетровській області, «керівництво заводу належним чином не організувало безпечне зберігання та утилізацію військових засобів ураження».

Правоохоронці виявили низку фактів протиправної діяльності з боку співробітників Павлоградського заводу.

Так, за інформацією СБУ, раніше на заводі ліквідували діяльність організованого злочинного угруповання з числа працівників, які займалися викраденням та збутом боєприпасів і вибухових речовин особам з кримінального середовища.

Днями співробітники управління СБУ в Дніпропетровській області провели обшук у складських та адміністративних приміщеннях підприємства. Для гарантування безпеки оперативно-слідчої групи залучали бійців спецпідрозділу «Альфа».

За повідомленням з управління СБУ, під час обшуку на підприємстві виявили контрабандні капсулі-детонатори і документи, що підтверджують факт їхнього переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю.

Для подальшого розслідування кримінальну справу передали до управління СБУ в області.

У повідомленні прес-групи наголошується, що на Павлоградському хімзаводі «створені передумови до системних порушень вимог чинного законодавства».

Зараз на державному підприємстві «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» зберігаються 5 тисяч тонн твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет РС-22 та значний обсяг вибухових речовин, що потребують утилізації коштом держбюджету.

Recommended

XS
SM
MD
LG