Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 07:00

Шевченківська райрада Києва скасувала приватизацію книгарні «Сяйво»


Шевченківська районна у Києві рада скасувала своє рішення від 30 серпня 2007 року щодо дозволу приватизації приміщення книгарні «Сяйво» в центрі столиці. Як повідомила прес-служба райради, таке рішення ухвалили на сьогоднішній сесії.

За повідомленням, відповідний проект рішення підтримали всі фракції районної ради за винятком фракції блоку Черновецького, яка не брала участі в голосуванні.

Нещодавно книгарню «Сяйво» захопили невідомі в масках. Звільнити приміщення вдалося лише тоді, коли до крамниці приїхали народні депутати.

Серед невідомих адміністрація крамниці помітила й нового директора. Він і більше половини невідомих нібито зникли, коли до «Сяйва» під’їхала міліція.

Новий директор книгарні «Сяйво» заявляв, що не має ніякого відношення до нещодавнього захоплення крамниці невідомими в масках. Водночас він підтвердив, що був у приміщенні у вечір нападу.

Боротьба за книгарню «Сяйво» триває вже кілька років. У вересні 2009-го орендоване книгарнею приміщення столична влада продала з аукціону новому власнику. В адміністрації «Сяйва» про такий перебіг подій довідалися лише через кілька місяців. Приблизно тоді на адресу книгарні від нового власника надійшла вимога звільнити приміщення з 1 січня 2010 року. Дирекція «Сяйва» подала до суду, зазначивши, зокрема, що новий орендодавець порушив парламентський мораторій на виселення книгарень та підприємств книгорозповсюдження.
XS
SM
MD
LG