Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:44

Тимошенко каже, що піде в опозицію відразу після відставки


Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що піде в опозицію, якщо її уряд сьогодні відправлять у відставку. Про це голова Кабінету Міністрів заявила сьогодні під час свого виступу в парламенті, де розглядається питання про відповідальність уряду.

«Якщо сьогоднi буде проголосовано вiдставку уряду, тiєї ж хвилини наш уряд залишить свої кабiнети. Тiєї ж хвилини наша полiтична сила перейде в опозицiю й чiтко в опозицiї формуватиме об’єднану демократичну команду», – заявила Тимошенко з парламентської трибуни.

За словами голови Кабміну, Верховна Рада саме на її вимогу розглядає питання про відставку уряду. Тимошенко наголосила, що саме під час голосування за відставку Кабміну хоче бачити, як «сьогодні розподіляються політичні сили в парламенті. Хто на себе бере відповідальність за життя країни».

Тимошенко заявила, що дане голосування «буде дуже очевидним фактом – хто входить у коаліцію Януковича, хто з Януковичем співпрацює, і хто буде цілком і повністю відповідати за його політику». При цьому вона додала, що «цей момент істини дуже потрібен для країни».

За словами Тимошенко, «сірого немає, це хочуть створити в Україні сіре, а є чорне і біле, є боротьба за Україну, за її незалежність».

Прем’єр мала на виступ 45 хвилин, але її заява була значно коротшою. Одразу після виступу Тимошенко залишила сесійну залу.

Recommended

XS
SM
MD
LG