Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 03:46

Європа очікує від Януковича стабілізації – депутат Європарламенту Камінські


Депутат Європейського парламенту Міхал Томаш Камінські (група консерваторів і реформістів, Польща) заявляє, що Європа очікує від нового Президента України Віктора Януковича політичної та економічної стабілізації.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству УНІАН. «Думаю, ми не будемо рухатися вперед у відносинах Україна-ЄС без цієї стабілізації. І що б не казали про пана Януковича, тут багато хто, в тому числі і я, сподіваються, що він стане людиною стабілізації ситуації в Україні, і це, на мою думку, дуже важливо зараз», – наголосив депутат.

Камінські висловив думку, що Віктор Янукович під час свого візиту до Брюсселя 1 березня якраз і привіз месидж стабілізації, месидж нормальних відносин із ЄС та нормальних відносин із Росією.

«Можу запевнити: жоден розумний чоловік в Європі не очікує від України конфліктів із Росією, а навпаки, ми очікуємо, що Україна житиме мирно з Росією. Хоча ми, особливо ті, хто є друзями України, бачили особисто, що дуже часто не з вини української сторони ці відносини були, скажімо так, не найкращими», – сказав Міхал Томаш Камінські.
XS
SM
MD
LG