Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 16:18

Під Адміністрацією Президента мітинг з вимогою звільнити Табачника


Близько 600 прихильників національно-патріотичних організацій проводять пікет біля Адміністрації Президента в Києві з вимогою відставки міністра освіти й науки Дмитра Табачника.

Учасники акції зібралися біля Адміністрації з боку вулиці Інститутської. Вони тримають державні прапори й транспаранти з гаслами: «Розділу України – ні!», «Русифікації – ні!», «Незалежності – так!» і «Табачника у відставку!».

Присутні також вимагають від Президента дотримання положень чинної Конституції, зокрема, збереження незалежності України, збереження територіальної цілісності країни, забезпечення статусу української мови як єдиної державної й недопущення продовження перебування в Криму Чорноморського флоту Росії після 2017 року.

Крім цього, пікетники вимагають не допустити скасування указів про присвоєння звань Героїв України Романові Шухевичу й Степанові Бандері.

Учасники пікету передали декларацію з відповідними вимогами представникові Адміністрації. Далі вони планують вирушити до Кабінету Міністрів, де також проведуть пікет і заявлять про свої вимоги.

«Також ми приєднуємось до вимоги кримських татар щодо відставки міністра внутрішніх справ Могильова. Позаяк його дії і заяви прямо кваліфікуються як розпалення міжнаціональної ворожнечі», – повідомив координатор акції Олег Вітович.

Напередодні в ефірі одного з телеканалів міністр освіти Табачник заявив, що не має наміру подавати у відставку навіть у разі оголошення голодування студентами.

Recommended

XS
SM
MD
LG