Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 18:48

Спiвачцi Alyosha радять змiнити пiсню для участi в «Євробаченнi»


Нацiональна телекомпанiя України рекомендує спiвачцi Alyosha, яка вiзьме участь у конкурсi «Євробачення-2010», обрати iншу пiсню. Як повiдомляє офiцiйний сайт НТКУ в понедiлок, пiсля детального аналiзу пiснi To be free юристи та журi конкурсу з вибору учасника вiд України дiйшли висновку, що ця композицiя не вiдповiдає вимогам Європейського мовного Союзу.

«Пiсля переговорiв iз виконавчим директором конкурсу пiснi «Євробачення» Сванте Стокселiусом НТКУ запропонувала спiвачцi Alyosha змiнити пiсню», – йдеться в повiдомленнi.

Наразi журi прослуховує запропонованi композицiї для пiдбору пiснi, з якою спiвачка представить Україну на конкурсi в Осло.

За iнформацiєю глави української делегацiї Вiкторiї Романової, яка наразi перебуває в Осло, Україна має передати всi документи, що стосуються нової пiснi, не пiзнiше п’ятницi, 26 березня.

20 березня вiдбувся нацiональний вiдбiр учасникiв для конкурсу «Євробачення-2010», за результатами якого переможницею стала виконавиця Alyosha з пiснею To be free.

Спiвак Василь Лазарович, якого ранiше обрала художня рада НТКУ, посiв сьоме мiсце.
XS
SM
MD
LG