Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 14:53

Семиноженко: уряд не закриватиме Інститут національної пам’яті


Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко спростовує інформацію про намір уряду закрити Український інститут національної пам’яті. «Це яскравий приклад роботи опозиції. Процитуйте мене, коли я це сказав, покажіть мені це. Цього просто в принципі не було», – сказав урядовець.

Віце-прем’єр повідомив, що планує провести зустріч з керівництвом Українського інституту національної пам’яті, на якій обговорити питання подальшої роботи цієї установи. За словами Семиноженка, будь-які рішення – чи про зміну напрямків діяльності інституту, чи про його реформування – ухвалюватимуть на підставі відповідного аналізу та за участі громадськості.

Сьогодні на засіданні парламенту лідер групи «За Україну!», народний депутат від НУНС В’ячеслав Кириленко заявив, що віце-прем’єр Семиноженко доручив розглянути можливість передачі Українського інституту національної пам’яті, який на сьогодні є центральним органом виконавчої влади, у відання Державного комітету архівів, який очолює комуністка Ольга Гінзбург.

За даними Кириленка, керівником інституту замість Ігоря Юхновського планується призначити проректора Академії управління МВС Анатолія Чайковського, «погляди якого на українську історію радо поширювала і поширює газета «Комуніст».

Депутат заявив, що група «За Україну!» вимагає від Президента і прем’єра не допустити ліквідації Українського інституту національної пам’яті.

Recommended

XS
SM
MD
LG