Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 08:46

КСУ поставив крапку в правовій дискусії щодо коаліції – представник Президента


Конституцiйний Суд України засвiдчив законнiсть дiяльностi нинiшньої коалiцiї, а також поставив крапку в правовiй дискусiї, заявляє представник Президента у Верховнiй Радi Юрiй Мiрошниченко.

«Виходячи з сьогоднiшнього рiшення КС, можна сказати, що дiяльнiсть коалiцiї, створеної у Верховнiй Радi, є конституцiйною, законною, i жоднi полiтичнi дискусiї не перешкоджатимуть виконанню своїх повноважень як членами коалiцiї, так i створеним коалiцiєю урядом», – сказав Мiрошниченко.

Натомість у фракції БЮТ заявляють, що КСУ рішенням щодо коаліції принизив сам себе. За словами народного депутата від фракції БЮТ, міністра юстиції опозиційного уряду Олени Шустік, оприлюднене сьогодні рішення суперечить Конституції України та чинному законодавству. Крім того, додала вона, рішенням КСУ від сьогодні Регламент Верховної Ради, поставлений вище за Конституцію України.

«Відбувся юридичний прецедент, коли один і той самий суд виніс два діаметрально протилежних рішення, які фактично виключають одне одного», – сказала Шустік.

Сьогодні було оприлюднене рішення Конституційного Суду України, згідно з яким окремі народні депутати, зокрема ті, які не перебувають у складі фракцій, що ініціювали створення парламентської коаліції, мають право входити до складу коаліції.
XS
SM
MD
LG