Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 03:55

Знижку на газ для України зроблять за рахунок бюджету Росії – Путiн


«Газпром» не постраждає вiд зниження цiни на газ для України, цю знижку зроблять за рахунок росiйського бюджету, заявив прем’єр Росії Володимир Путiн.

«Знижку буде досягнуто за рахунок обнулення вивiзного митного збору для України на 30%, тобто цю знижку буде зроблено за рахунок бюджету Росії», – сказав Путiн.

Говорячи про росiйський флот у Севастополi, російський прем’єр наголосив, що флот там виконує завдання з гарантування безпеки i Росiї, i України, а також бере найактивнiшу участь у мiжнародних зусиллях з пiдтримки миру та безпеки.

Зокрема, нагадав Путін, кораблi Чорноморського флоту здiйснюють патрулювання в Аденськiй затоцi, беручи участь у боротьбi з пiратством, у таких заходах, як BlackSeaFor.

21 квітня президенти України та Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали угоду про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Севастополі. В обмін на цю угоду Україна отримала зниження ціни на російський газ на 30%, але не більше, ніж на 100 доларів за тисячу кубометрів.

Recommended

XS
SM
MD
LG