Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 20:11

У Києві створять творчий центр для дітей з синдромом Дауна та аутизмом


Кошти на створення центру зібрали учасники благодійних концертів. Завдяки цьому в десяти регіонах України відкрилися «Майстерні талантів» для дітей з особливими потребами. Наступний крок – створення «Центру мистецтв» для таких дітей у Києві.

«Наш майбутній центр – це творча майстерня для розвитку дітей з особливими потребами у царині малювання, танцю, співу і народних ремесел. А найголовніше – те, що для дітей будуть створені умови для спілкування поміж собою і зі світом «звичайних людей»». Окремий напрямок роботи Центру – робота з дітьми психологів і педагогів. Центр забезпечить безкоштовне стаціонарне навчання для двохсот дітей-сиріт з особливими потребами, та заочне (дистанційне) навчання для тисячі діточок з інших куточків України», – повідомив ініціатор проекту Олексій Севрук.

У рамках підтримки створення «Центру мистецтв» для дітей з особливими потребами у київському будинку органної музики 30 квітня відбувається благодійний концерт за участю колективу Національного будинку органної та камерної музики (хору та оркестру).

Recommended

XS
SM
MD
LG