Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 03:30

На Дніпропетровщині напали на журналістів двох телеканалів


На Дніпропетровщині скоєно напади на журналістів «9-го каналу» (Дніпропетровськ) і «1+1», розбито відеокамери – інформацію про це оприлюднив у суботу Центр громадських зв’язків ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

За даними правоохоронців, обидва інциденти сталися у Кривому Розі ввечері в п’ятницю, в адмінбудівлі Південного гірничо-збагачувального комбінату.

Журналістка дніпропетровського «9-го телеканалу» Ганна Мандрикіна і оператор Олександр Вернигора зазнали нападу двох чоловіків, імовірно, представників охорони, в результаті чого була пошкоджена відеокамера. Зазначені особи змусили журналістів залишити територію комбінату.

Із журналісткою телеканалу«1+1» Оленою Шворак стався подібний інцидент: вона прибула з оператором на комбінат, щоб узяти інтерв’ю в директора підприємства. Коли кореспондентка і оператор піднімалися сходами адміністративної будівлі комбінату, на них напали кілька чоловіків, імовірно, охоронців, розбили освітлення відеокамери і примусили телевізійників залишити будівлю.

Міліція прийняла і зареєструвала заяви журналістів про незаконні дії щодо них.

У міліції повідомили, що наразі провадять перевірку. Питання перебуває під особистим контролем начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області Віктора Бабенка.

Recommended

XS
SM
MD
LG