Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 10:07

Російські військові кораблі вийшли до українських портів до 9 травня


Великі десантні кораблі Чорноморського флоту Росії вийшли в понеділок із Севастополя у порти Керч, Миколаїв та Одесу, передає «Інтерфакс – Агентство військової інформації» з посиланням на сьогоднішнє повідомлення групи інформаційного забезпечення Чорноморського флоту.

Російські кораблі мають узяти в українських портових містах участь у святкуванні 65-ліття перемоги у Другій Світовій війні.

Перебування російських кораблів в українських портах буде здійснено «в рамках ділових заходів, програмою яких передбачені протокольні заходи, спільні з українськими військовослужбовцями тренування та репетиції проходження військ, відвідування кораблів Чорноморського флоту місцевими мешканцями та культурна програма для екіпажів», мовиться в повідомленні.

За попередніми планами, російський Чорноморський флот мав залишити територію України 2017 року. Нова влада Президента Віктора Януковича уклала з Росією договір про продовження цього терміну відразу на 25 років, до 2042-го, і влаштувала його термінову ратифікацію. Опозиція заявляє, що домагатиметься денонсувати цю угоду або принаймні денонсує її сама, як тільки повернеться до влади.

Влада Януковича також домовилася з Росією про спільне святкування перемоги в Другій Світовій війні, яку вона, за радянським і російським зразком, називає «Великою вітчизняною».

Recommended

XS
SM
MD
LG