Російське видання «Комерсант» інформує про перебіг вчорашніх переговорів у Москві за участі прем’єр-міністрів Росії та України. Газета цитує Володимира Путіна, котрий похвалився, що за півроку товарообіг між двома країнами зріс удвічі, та переконано стверджував, що при об’єднанні російських та українських стратегічних галузей економіки необхідно враховувати світовий ринковий досвід, коли, наприклад, в авіабудуванні вирішальна роль належить суперкорпораціям. «Комерсант» при цьому наголошує, що «очевидним є факт, коли при об’єднанні на суто ринкових засадах (а не на політичних, як зазвичай серед заклятих друзів), російський авіапром підімне під себе український, як «купа заліза пластикову модель мотодельтаплана». Видання також зауважило, що Микола Азаров погодився з такими підходами Путіна.
Інше російське видання – «Нєзавісімая газета» – публікує матеріал Тетяни Івженко про намагання росіян повністю заволодіти українським банківським сектором. У статті не лише наголошено на планах Києва позбутися націоналізованих минулою владою проблемних банків на кшталт «РодовідБанку» чи банку «Київ», але й відзначено, що західні банкіри поволі відходять із українського банківського сектору, де діяльність комерційних банків залишається збитковою, а доля проблемних кредитів у багатьох таких банках сягає 30 відсотків, що є рекордним для Європи. Тут також наголошено, що банківські структури, пов’язані з російською владою, готові потратити на зміцнення своїх позицій в банківському секторі України до 20 мільярдів доларів.
Чеська «Лідове новіни» інформує з посиланням на дані поліції, що серед нелегальних мігрантів на теренах Чехії найбільше українців, котрих нараховується близько третини з усіх лише затриманих поліцією нелегальних мігрантів, які намагаються використати Чехію для нелегального перетину кордону Шенгенської зони. У 2009 році чеська поліція затримала майже 5 тисяч таких нелегальних мігрантів. У цьому ж році до влади Чехії по шенгенські візи звернулося до пів мільйона іноземців і найбільше з них – із України, Росії та Білорусі.