Доступність посилання

ТОП новини

Бригинець завершить голодування «не раніше, ніж це зробить Тимошенко»


Депутат каже, що його голодування безстрокове
Депутат Київради від фракції «БЮТ-Батьківщина» Олександр Бригинець, який напередодні оголосив голодування, каже, що мова йде про безстрокову акцію протесту. Як розповів він у коментарі Радіо Свобода, він планує завершити його «не раніше, ніж це зробить Юлія Тимошенко».

Бригинець наголосив, що голодування пов’язане з останніми подіями у країні, зокрема – з тим, що відбувається у колонії з Юлією Тимошенко. «Звичайно, голодування – це не найкращий вихід із ситуації, це радше дії відчаю. Коли ти не можеш зробити нічого іншого, ти починаєш голодувати. Те, що відбувається зараз у країні, вимагає додаткової емоційної хвилі. Цю хвилю нам задала Юлія Тимошенко – своїм голодуванням, своїм протестом проти всіх безчинств, які відбуваються з нею», – зазначив він.

Олександр Бригинець розповів, що його голодування триває вже другий день і нині він почувається добре. Він також заявив, що і він, і його колега Тетяна Меліхова, яка також оголосила голодування, планують брати участь у засіданнях Київради.

«Ми дуже сподіваємося, що ця хвиля – і тих, хто голодує, і тих, хто ні, і протест європейських політиків, – вона приведе до того, що ми здобудемо якусь хай і невелику перемогу», – додав Олександр Бригинець.

Цього тижня адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що колишній прем’єр 20 квітня оголосила голодування.

Напередодні у Львові голодування на підтримку Юлії Тимошенко оголосили троє активістів «Батьківщини».
XS
SM
MD
LG