Доступність посилання

ТОП новини

«БЮТ-Батьківщина» підтримує пропозицію спікера про дострокові вибори до Ради


У фракції «БЮТ-Батьківщина» підтримують позицію голови Верховної Ради Володимира Литвина про саморозпуск і дострокові парламентські вибори.

«Нам приємно сьогодні, що голова Верховної Ради долучився до нашої позиції і сказав про те, що парламент у такій формі не має права існувати», – сказав віце-спікер Микола Томенко (обраний за списками Блоку Юлії Тимошенко) на брифінгу в п’ятницю, коментуючи заяву Литвина про необхідність саморозпуску та дострокових виборів до парламенту.

За словами віце-спікера, крім того, є «певні юридичні обставини», які необхідно вивчити.

«Якщо потрібно, то ми готові заблокувати на місяць, щоб були підстави для розпуску, оскільки сесія не працюватиме протягом 30 днів, і в Президента з’явиться право після цього місяця на достроковий розпуск парламенту та дострокові вибори», – сказав Томенко.

«Якщо підрахувати, то ми десь на кінець серпня встигаємо. Я думаю, було б справедливо, щоб український народ 24 серпня відсвяткував День Незалежності, а в неділю, 26 серпня, в День шахтаря, провів дострокові парламентські вибори», – сказав віце-спікер.

Сьогодні, 25 травня, після погоджувальної ради з лідерами фракцій Литвин запропонував парламенту прийняти рішення про саморозпуск. Він зазначив, що сьогодні можна констатувати, що парламентаризм і Верховна Рада в країні остаточно зруйновані.
XS
SM
MD
LG