Доступність посилання

ТОП новини

Рада відклала розгляд скасування недоторканності Президента, депутатів та суддів


Верховна Рада відклала до 20 червня питання щодо розгляду змін до Конституції в частині скасування недоторканності Президента, народних депутатів та суддів. За це проголосували 404 із 423 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Сьогодні на засіданні парламенту обговорювали включення до порядку денного проекту закону «Про внесення зміни до Конституції України (щодо недоторканності)», автором якого є заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

Було вирішено не голосувати сьогодні за включення до порядку денного сесії цього документа, а відправити його до профільного комітету з тим, щоб до 20 червня депутати комітету підготували висновок щодо нього.

Як зазначив перед голосуванням Томенко, закон має бути один для всіх, і «Президент та судді не повинні складати касту недоторканних».

Представники Партії регіонів вважають законопроект надто радикальним і пропонують позбавити недоторканності лише депутатів. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов назвав законопроект «профанацією, яка загострюється перед виборами».
XS
SM
MD
LG