Доступність посилання

ТОП новини

Із чотирьох малюків Тигрюлі вижила лише дівчинка – газета


Скадовськ, 25 серпня 2009 рік
Із чотирьох тигрят, що народилися у самиці бенгальського тигра-альбіноса Тигрюлі в Ялтинському зоопарку, вижила лише дівчинка, написала в суботу газета «Комсомольская правда в Украине».

Ще 6 травня Тигрюля, яку подарувала Ялтинському зоопарку «Казка» екс-прем’єр України Юлія Тимошенко, вперше стала мамою – на світ з’явилися чотири малюки (три самці й одна самичка).

За словами директора зоопарку Олега Зубкова, зазвичай у тигрів народжується один, щонайбільше троє малюків, а Тигрюля привела одразу чотирьох. «При цьому один хлопчик виявився альбіносом, а такі часто з’являються на світ із патологією. Ще в одного тигряти пізніше виявили звуженість проходів підшлункової залози, а це в 99% випадків загрожує загибеллю тварини», – сказав він.

Нині вся увага працівників звіринцю зосереджена на Дюні. Усі сподіваються, що вона впорається з труднощами дитячого періоду.

У серпні 2009 року на «Чорноморських іграх» в Скадовську тодішньому прем’єру України Юлії Тимошенко подарували маленьку самицю білого бенгальського тигра на прізвисько Тигрюля. Прем’єр віддала тварину до Ялтинського зоопарку «Казка».

Юлію Тимошенко іноді називали «Тигрюлею».
XS
SM
MD
LG