Доступність посилання

ТОП новини

«БЮТ-Батьківщина» пропонує заслухати Януковича як свідка у справі про вбивство Щербаня


Фракція «БЮТ-Батьківщина» пропонує Генеральній прокуратурі України викликати Президента Україна Віктора Януковича як свідка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

«Ми б хотіли, щоб пан прокурор Пшонка викликав як свідка і допитав пана Януковича, тому що, якщо він знає дуже багато і звинувачує Тимошенко у вбивстві, то він, напевно, стояв десь поблизу», – сказав лідер фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін.

13 червня 2012 року в інтерв’ю агентству Bloomberg Президент України сказав: «Злочини, скоєні в різних кримінальних справах, було вчинено за участі Тимошенко. Це не секрет для всього світу – це сталось. Включаючи вбивство Щербаня. Були мотиви».

Члена виконкому Ліберальної партії, депутата Верховної Ради Євгена Щербаня розстріляли 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька. Правоохоронні органи виключили політичну версію вбивства і як основну розробляли кримінальну. У квітні 2003 року Апеляційний суд Луганської області засудив до довічного ув'язнення вбивцю депутата Вадима Болотських.

4 квітня 2012 року син Євгена Щербаня, депутат Донецької облради Руслан Щербань, на прес-конференції заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність екс-прем'єрів Тимошенко і Лазаренка до вбивства його батька.

Сьогодні заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що Генеральна прокуратура має намір пред’явити звинувачення Тимошенко в причетності до вбивства депутата Євгена Щербаня, але перешкодою є тривала хвороба екс-прем’єра.
XS
SM
MD
LG