Доступність посилання

ТОП новини

Євроінтеграцію України гальмує сама Україна – посол ЄС Тейшейра


Євросоюз спостерігає за гальмуванням інтеграції України до європейської спільноти, і винна у цьому сама Україна, заявив сьогодні Посол ЄС Жозе Мануель Пінту Тейшейра. Ідеться про внутрішні українські процеси, пов’язані зі звуженням прав і свобод громадян, тиском на опозицію, зазначив він.

Держави – члени ЄС на сьогодні не готові голосувати за Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, оскільки Київ демонструє відкат від європейських цінностей, зауважив також Посол.

«На сьогодні обом сторонам добре відомі умови, за яких Угода про асоціацію між Україною та ЄС може бути підписана. Це – знайдення Києвом рішень для розв’язання політично обумовлених кримінальних справ; проведення чесної виборчої кампанії і вільних виборів; забезпечення належного проведення реформ», – зазначив Тейшейра.

Ці вимоги до Києва висунули на засіданні Комісії зі співробітництва між Україною та ЄС у травні цього року. Посол Тейшейра висловив сподівання, що під час головування Кіпру в Євросоюзі (яке розпочалося 1 липня цього року) українська сторона зможе вирішити проблеми. які гальмують її євроінтеграцію.
XS
SM
MD
LG