Доступність посилання

ТОП новини

Московська правозахисниця Людмила Алексєєва попереджає владу, що святкуватиме ювілей


Людмила Алексєєва, фото 2 травня 2012 року
Голова Московської Гельсінської групи Людмила Алексєєва подала офіційне повідомлення московській владі про прийдешнє святкування свого ювілею.

Заявка подана в префектуру Центрального адміністративного округу столиці Росії, повідомила сьогодні правозахисниця російському агентству «Інтерфакс».

20 липня Людмилі Алексєєвій виповнюється 85 років.

Людмила Алесєєва вирішила узгодити святкування, щоб його не віднесли до несанкціонованої акції, а вона не виявилася порушницею нового закону про мітинги в Росії, на випадок, якщо її гості дорогою від метро опиняться разом.

Російські опозиціонери останніми тижнями офіційно попереджають владу про будь-які випадки, коли вони збиратимуться разом, на кшталт «походу по батон», щоб довести абсурдність, на їхню думку, останніх змін до законодавства про мітинги і масові акції.

Ці зміни, які набули чинності понад місяць тому, крім різкого збільшення штрафів за порушення під час мітингів, запроваджують також адміністративну відповідальність за організацію неузгодженого з владою «масового одночасного перебування громадян у громадських місцях» та участь у ньому.
XS
SM
MD
LG