Доступність посилання

ТОП новини
23 Вересень 2018, Київ 05:25

Білоруський опозиціонер Коваленко попросив про помилування


Сергій Коваленко
Білоруський опозиціонер Сергій Коваленко, який перебуває в ув’язненні, написав прохання про помилування.

Як повідомила його дружина Олена після триденного побачення з чоловіком в колонії, в проханні Сергій написав лише три слова: «Прошу мене помилувати». За словами Олени, він це зробив, коли відчув, що потрібен родині і суспільству на волі, а не в тюрмі.

Сергій Коваленко повідомив дружині, що на нього неодноразово чинився тиск з тим, щоб він попросив про помилування. Співробітники колонії шукали будь-який привід, щоб покарати Коваленко. Всього за останній час йому було призначено 6 покарань, після яких його визнали злісним порушником режиму.

У лютому суд в Вітебську засудив 37-річного Коваленка до двох років і одного місяця колонії за недотримання режиму відбування умовного покарання. Умовний термін опозиціонер отримав за вивішування національного біло-червоно-білого прапора на головній ялинці Вітебська 7 січня 2010. Відбуваючи покарання, Коваленко нібито зробив чотири порушення, що і стало підставою для нового терміну. Весною цього року він голодував майже 2 місяці. Наприкінці другого місяця безперервного голодування за ґратами Сергія перевели до психіатричного відділення тюремного госпіталю, де його прив’язували до ліжка та силою годували через зонд.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

Recommended

XS
SM
MD
LG