Доступність посилання

ТОП новини

Підозрюваний нападник у кіно у США спостерігався в психіатра – повідомлення


Джеймз Голмз у суді, фото 23 липня 2012 року
Підозрюваний нападник, який влаштував у США стрілянину в кінотеатрі понад тиждень тому і вбив 12 людей, напередодні свого нападу спостерігався в психіатра-фахівця з шизофренії, повідомили в п’ятницю.

Адвокати Джеймза Голмза подали цього дня до суду клопотання про доступ до поштового пакунку, що його той, за повідомленнями, надіслав лікареві перед нападом і який нині перебуває в руках слідства. Як повідомляють, у пакунку був ноутбук із матеріалами, в яких підозрюваний нападник описав свій майбутній напад.

Днями також стало відомо, що й університет в американському штаті Колорадо, де свого часу навчався арештований у справі про стрілянину в кінотеатрі міста Орора в цьому штаті, теж отримав від підозрюваного листа з приводу задуманої ним розправи, відправленого ще до стрілянини.

У понеділок 24-річному Голмзові, який незадовго до нападу перервав своє навчання в докторантурі з неврології в цьому університеті, мають офіційно висунути звинувачення.

У ніч на 20 червня Голмз влаштував стрілянину в повному кінозалі в Орорі на останньому нічному сеансі прем’єрного показу нового кінофільму про Бетмена, вбивши 12 людей і поранивши ще 58. Мотиви його дій досі не повідомляли.
XS
SM
MD
LG