Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба обмежить відвідування Тимошенко в лікарні


Лікарня «Укрзалізниці» в Харкові
Відвідування екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові обмежуватиметься – з урахуванням рекомендацій німецьких та українських лікарів. Про це йдеться в заяві Державної пенітенціарної служби України та адміністрації лікарні.

Автори заяви додають, що зустрічі з Тимошенко відбуватимуться відповідно до вимог українського законодавства та у вільний від проходження медичних процедур час.

У пенітенціарній службі зазначають, що засуджені мають право одержувати щомісяця короткострокове (тривалістю до чотирьох годин) та один раз на три місяці тривале побачення (до трьох діб).

У відомстві звернули увагу на рекомендації лікарів, які радили обмежити кількість відвідувань на час перебування засудженої у стаціонарному закладі та зосередитися на її реабілітаційному процесі.

У пенітенціарній службі підкреслили, що від дати арешту 5 серпня 2011 року дотепер Тимошенко провела понад 340 зустрічей з захисниками, родичами, іншими особами, представниками іноземних держав та міжнародних організацій загальною тривалістю понад 780 годин.
XS
SM
MD
LG