Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко планують силоміць вивезти з лікарні – захисник


Сергій Власенко біля лікарні в Харкові, архівне фото
Захисник колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко заявив у вівторок, що виписка з центральної клінічної лікарні № 5 «Укрзалізниці» в Харкові сусідки колишнього прем’єра по палаті, за його словами, підтверджує інформацію, отриману з «джерел в СБУ і Генпрокуратурі», що колишнього прем’єра планують силоміць вивезти з лікарні.

Як сказав Власенко журналістам перед лікарнею в Харкові, це може статися вже в вівторок.

Він додав, що у зв’язку з цим Тимошенко вже написала заяви на ім’я Генерального прокурора і начальника Качанівської колонії в Харкові, де вона відбуває покарання, в яких просить підтвердити чи спростувати інформацію про її вивезення, а в разі підтвердження також повідомити, коли й куди та на якій підставі її збираються вивезти.

Також у вівторок головний лікар лікарні, де колишня прем’єр нині перебуває на лікуванні, Михайло Афанасьєв уже спростовував попередню заяву захисника колишнього прем’єра такого ж змісту і заявляв, що її наразі не планують виписувати, бо нині триває «планомірне лікування» за тими рекомендаціями, які надали німецькі лікарі, а питання про виписку вирішуватиметься залежно від стану здоров’я.

Цього ж дня Державна пенітенціарна служба повідомляла, що сусідку Тимошенко по палаті, яка мала схоже з колишнім прем’єром захворювання, після «ефективного лікування» і реабілітації виписали.

У понеділок Власенко вже заявляв, що має інформацію, що Тимошенко, за його словами, збираються, «недолікувавши, викинути з лікарні «Укрзалізниці» і притягти назад до Качанівської колонії». Тоді він говорив, що це нібито має статися на вихідні.

Це була вже не перша заява Власенка такого змісту. Попередня, майже місяць тому, була спростована і в лікарні, і в Державній пенітенціарній службі і не справдилася.
XS
SM
MD
LG