Доступність посилання

ТОП новини

Блогер заявляє про претензії з боку депутата міськради через передрук її фото


Журналістка і блогер Марина Фролова заявляє про юридичні претензії з боку депутата Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів Світлани Єпіфанцевої через поширення фото депутата в спідній білизні. Про це Радіо Свобода повідомила сама Марина Фролова.

За словами Фролової, приблизно місяць тому Світлана Єпіфанцева розмістила на власній сторінці в одній із соціальних мереж своє фото – у спідній білизні. Коли це фото передрукували інші користувачі та сайти, зокрема, Фролова, то до тих, хто поширив фото, виникли «юридичні претензії».

Марина Фролова каже: помічники Єпіфанцевої наразі висунули їй вимогу вибачитися перед депутаткою і сплатити понад тисячу доларів США компенсації шкоди, завданої іміджу депутата і Партії регіонів у цілому.

Марина Фролова повідомила Радіо Свобода, що готова судитись із депутатом, якщо та подасть позов, адже це буде прецедент: в Україні судів над блогерами поки не було.

Депутат Світлана Єпіфанцева зазначила Радіо Свобода, що «справою вже займаються адвокати», сама ж вона очікує на публічні вибачення від блогера, про грошову компенсацію моральних збитків мова не йде.
XS
SM
MD
LG