Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2019, Київ 17:38

Ізраїль готовий до місяця війни з Іраном і 500 жертв – міністр


Матан Вільнай, архівне фото
Ізраїль у разі рішення завдати удару по об’єктах ядерної програми Ірану готовий місяць вести війну на кількох фронтах, заявив в оприлюдненому сьогодні інтерв’ю ізраїльський міністр оборони внутрішнього фронту Матан Вільнай.

Ізраїль нині «як ніколи раніше» готовий до такої сутички і подолання її наслідків, заявив він газеті «Маарів».

Вільнай також підтримав прогнози інших чільних ізраїльських урядовців, що в такій війні Ізраїль втратить загиблими близько 500 людей.

Матан Вільнай ближчим часом залишає посаду голови Міністерства оборони внутрішнього фронту, яке в Ізраїлі окреме від міністерств оборони чи внутрішніх справ. Він уже призначений послом до Китаю. Це призначення вважають пов’язаним із необхідністю домагатися від Китаю міжнародної підтримки в тискові на Іран через його суперечливу ядерну програму.

Останніми тижнями знову почали наростати спекуляції щодо можливого воєнного нападу Ізраїлю на іранські ядерні об’єкти, на яких, як побоюються в Ізраїлі і деінде в світі, Тегеран може таємно розробляти власну ядерну зброю. Іран заперечує такі звинувачення, але доказів суто мирного характеру своєї ядерної програми, яких вимагає світова спільнота, не надає.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG