Доступність посилання

ТОП новини

Реалізацію мовного закону в Україні Москва за поступку не вважає – посол


Посол України у Росії Володимир Єльченко
Надання російській мові статусу регіональної у деяких регіонах України у Росії не сприймають як поступку. Про це інформує «УНІАН» із посиланням на посла України у Росії Володимира Єльченка.

«Я взагалі вважаю, що питання російської мови занадто політизоване, і я б не ставив питання так, що це якась поступка чи якийсь козир на переговорах з Росією. У першу чергу, це питання потрібно нам всередині країни вирішити, щоб воно припинило бути предметом спекуляції», – сказав посол.

«Хоча коментарів дуже багато у цій країні і з боку політиків, і з боку експертів та політологів, але я жодного разу не чув такої думки, що це було зроблено Україною як якась поступка чи якийсь жест у бік Російської Федерації», – додав Єльченко.

За словами посла, більшість експертів відкрито говорять, що це внутрішня справа України. «Я не бачу якоїсь особливої зацікавленості з боку Росії у цьому питанні», – сказав він.

Ще у червні, після ухвалення мовного закону у першому читанні, спікер Державної думи Росії Сергій Наришкін заявив, що розроблений у Партії регіоні закон «дасть новий імпульс» розвиткові відносин України і Росії і сприятиме прискоренню інтеграційних процесів.
XS
SM
MD
LG